Değerlerimiz

 
Zengin Emlak TRABZON olarak En yüksek seviyede liderlik ruhuyla, başarı hırsıyla, dürüstlük ve mükemmeliyetçi anlayışımızla, üstün çalışma azmimizle her zaman sürekliliği ve başarıyı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedeflerimizden biridir. Sürekli ilerleme odaklı, gelişime açık, fırsatları zamanında ve doğru değerlendirebilme ve yenilikçi çizgisiyle ekip ruhumuzu ve bütünlüğümüzü sağlama ve sürdürülebilir kılma çabamız bizi diğerlerinden ayıran en önemli ve kritik özelliğimizdir. 
 
Yaşam alanınız olan evinizi ya da her nevi gayrimenkulünüzü göz önüne aldığımızda, büyük ihtimalle hayatınız boyunca yaptığınız ya da yapmayı planladığınız en büyük yatırımlardan biri olacağını görmekteyiz. Neticede uzun vadede hem finansal durumunuzu hem de yaşam standartlarınızı etkileyecek bir karar vereceğinizi düşünürsek, haklı olarak en iyi danışmanlık hizmetini almayı istemek en doğal hakkınızdır. 
 
İhtiyaç ve isteklerinizi anlama konusundaki yeteneklerimiz ve geniş portföyümüzle, size en uygun gayrimenkulleri bularak hayatınızı kolaylaştıracak en iyi hizmeti sunmak ana hedefimizdir. 
 
Piyasa ve pazar araştırmalarını sizin adınıza yaparak, kendi zamanımızı size zaman kazandırmak için kullanırız. Size düşen tek şey, sizin adınıza tüm danışmanlık hizmetlerini yapmamıza izin vermeniz ve gerisini bize bırakarak keyfinize bakmak ve
Zengin Emlak TRABZON  Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı farkını tecrübe etmektir.
 
Zengin Emlak TRABZON  olarak sizlere, gayrimenkul değerlendirme, güncel piyasa verileri, vergilendirme, tapu işlemlerinizin takibi, çevrede bulunan sosyal kurum ve kuruluşlar hakkında, ayrıca tadilat ve tamirat masrafları konusunda da sizlere danışmalık hizmeti sunuyoruz. Çünkü sizlere sunacağımız danışmanlık hizmetlerinin satın alma sürecinde size ne kadar fayda sağlayacağını ve zaman kazandıracağını biliyoruz.
 
Satın almayı ve/veya kiralamayı planladığınız gayrimenkulün tüm olumlu ve olumsuz yönleri de dahil olmak üzere, en doğru ve objektif kapsamlı bilgiyi Zengin Emlak TRABZON olarak sizlere sunarız.
 
Zengin Emlak TRABZON , her yeni güne heyecanla başlayan ve işini severek yapan, eğitimli, yetenekli, genç, dinamik ve tutkulu çalışanlardan oluşan bir ekibiz. En büyük hedefimiz ve mutluluğumuz, sunduğumuz yüksek kalite standartlarında profesyonel hizmet anlayışımızla siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. 
 
Her alanda sizlere yardımcı olabilecek uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Uzman danışmanlarımız, firmamız
Zengin Emlak TRABZON Gayrimenkul Danışmanlığı'nın bel kemiğini oluşturur ve sizler için huzurla ve keyifle yaşayacağınız en uygun yaşam alanlarını bulur. Ayrıca, Zengin Emlak TRABZON Mesleki Diplomalı ve Eğitimli Uzman Kadrosu sizlere kazançlı doğru yatırımlar yapmanız konusunda da en iyi danışmanlık hizmeti verirler. 
 
Firmamızı tercih ettiğiniz ve dostlarınıza bizi önerdiğiniz için teşekkür ederiz. . .
Sizin Memnuniyetiniz, Bizim Memnuniyetimizdir...

 

Firmamız Çalışma Saatleri :

İşyerimiz  ( Pazar Günleri Hariç )  Hergün;  

Yaz Dönemi

Sabah  : 09.00
Akşam : 19.00  
 
Saatleri Arasında Hizmetinizdedir.